Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz evoken #31 üzenetére

    "Na, ez a video is tipikusan úgy indul, ahogyan az összes szenzáncióhajhász, konteós, ufós, history channelös baromság. Saját magukat hitelteltelenitik el ezzel, és nem hiszem hogy ezt ne tudnák, föleg ha tényleg megdönthetetlen bizonyitékok lennének a kezükben... "

    Ezt fejtsd ki kérlek részletesen, mert nem teljesen értem, hogy mire is gondolsz.

    Engem (meg úgy gondolom mást se rajtad kívül) amúgy nem igazán érdekel, hogy minek tűnik, mi a szenzációhajhász, vagy baromság számodra. Én az egyes eseteket, történeteket, felvételeket nézem, mert egyrészt érdekesek, valamint simán ezek száma már olyan magas, hogy ez önmagában érdekes. Az hogy ez hogy van előadva, ki milyen stílusban és körítéssel meséli el, irreleváns. Jó, a körítés is sokszor érdekes.

    Azt sem értem, hogy ki hitelteleníti el magát, mivel hogyan, ezért kérlek, hogy fejtsd ki.

    Amúgy meg nem ezen a bazári (bár ezzel sem értek egyet) színvonalon vannak előadva, ez csak egy összegzés volt amit linkeltem. Tudok hozni /ha szeretnéd/ olyan videókat ahol sokkal komolyabban van előadva. Bár nem tudom, hogy bármi meg fog-e győzni téged, azon kívül hogy egy idegen bekopogtat hozzád, de ha úgy gondolod, akkor teszek egy próbát.
    Mondjuk pl. itt van Ryan Graves podcastja, amit nemrég indított a témában, kezdésnek.
    Merged Podcast
    Nézd meg mondjuk az EP02-t, de mind érdekes szerintem.

    Viszont ha csak ilyen érveid vannak hogy ez baromság, vagy konteo, akkor inkább nem erőlködöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák