Új hozzászólás Aktív témák

  • Aidan85

    aktív tag

    válasz LOTR #814 üzenetére

    Én magamnak pályáztam, de az öcsém a szülői házra ügyezte a pályázatot, apánk nevében, ode a kivitelező azt javasolta, hogy apánk nevére csinálja már a regisztrációt is. Véleményem szerint, nem hiszem, hogy a profil nevének meg kellene eggyeznie a pályázó nevével, az adatoknál legyen helyesen kitöltve, de ezt ne vegyétek kézpénznek.

    Előrebocsátom generálkivitelezőt bíztam meg, és egész korrekt segédletet kaptam tőlük a kitöltésre.

    Engedélyezési tevékenységet alátámasztó szerződés / megállapodás - ez pontosan mi?
    Ilyet nem csatoltam. Nem kaptam ilyet a kivitelezőtől.

    Biztos, ami biztos csatoltam a megelőző villanyszámlát, valamint 1 energetikai tanúsítványt, ami 2020.10.15-ös dátumú (2 éven belülinek kell lennie), a ház vásárlásához kaptuk. Így nem kellett megbíznom senkit az elkészítésével, nincs hozzá szerződésem sem.
    Tervezett állapotról nincs Energetikai tanúsítvány, honnan is lenne, még azt sem tudjuk pontosan milyen nyílászárók kerülnek majd be. Előirányzat persze van, de hogy az lesz-e a végleges. (Itt jegyezném meg, hogy kaptam egy szerződésmódosítást is, hogy a nyílászárókat nem fogja fedezni a pályázat, és majd viseljem a többlet költségeket.)

    Villanyszerelővel egyeztettem, de semmilyen doksit nem töltöttem fel, csak a költségét tüntettem fel, amit lehetett.

    A Generál kivitelező csinálja nálam a második Energetikei tanúsítványt is, így nem kellett mással szerződnöm.

Új hozzászólás Aktív témák