Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz longwild #546 üzenetére

    Esztétikailag megközelítve csakis a kicsit. Bár a két kicsi között vacillálnék...;] (Hint: ugyanaz a képet linkelted kétszer.)

    Túl van lihegve ez a túraplexi kérdés: motoron volt/van/lesz menetszél, ezt el kell fogadni. Ha nagyon zavar a zaj, füldugót kell használni. (90 km/h körül már elég hangos, ez tény, de pláne 140-nél.) Most lehet mondani, hogy azért jó, mert megvéd az esőtől is, ami lehet, hogy igaz, de hogy utána alig látsz át rajta, az is ziher.:( Pláne sötétben, amikor a szembejövők fényét szórják össze-vissza az esőcseppek. Mondom: van egy hasonló stílusú túraplexim a Majához, egy úton volt rajta, amíg hazajöttem a kereskedésből. Hogy, hogynem pont csöpögött az eső az út vége felé, és megtapasztaltam, hogy mekkora fos, azon kívül, hogy nem látok, a tempót sem érzem, és még (saját motorom: fikázhatom) ronda is, mint a bűn. El is szomorodtam, hogy hogy vehettem meg egy ilyen motort, aztán ledobtam róla a plexit, és csoda történt. Lett egy új motorom. Később (qrvadrágán sajnos) vettem rá egy gyári plexit, azzal már szép.:R

    Ui: nem tudtam, hogy szoktál túrázni is. Ettől függetlenül a fenti áll. Te tudod, hogy neked jobb-e így, bár azokból a kommentjeidből, amikben azt ecseteled, hogy megfősz a plexi mögött, mert menetszél sincs, stb. úgy gondolom hogy azért ANNYIRA nem jó így. Lehet megpróbálni a magasítottat. Ha átdobja a menetszelet a sisak fölött, még az is jó lesz, de mégsem annyira ocsmány, és talán-talán lesz valami hűtésed. Ha viszont pont úgy dobja a szelet, hogy a sisakot turbulens áramlás éri, akkor csúnyán "bubbogni" fog tempónál, ami meg rosszabb, mint plexi nélkül. Ki kéne próbálni. Neked, mert a te motorod, és a te magasságod, meg a te üléspozíciód.:)

    Ui: technikailag az USB aljzat is egy szivargyújtó csati, csak be van építve az adapter. A motoron nincs más feszültségforrás, csak az akku kb. 12V-ja, aztán valamivel le kell konvertálni stabil 5V-ra. A szivargyújtó aljzat univerzális, az USB meg csak 5V-ot ad, és csak töltésre jó. Mondjuk azt legalább kétszer. A kesztyűtartó ajtaját nem kéne kifúrni, inkább belül kellene egy kis lyuk, hogy felhúzd a tyúkbelet a kormányhoz.:R (Nekem volt gyárilag lyuk, mert oda akad be a zár, simán elment ott egy kábel is felfelé, probléma nélkül.:K)

    Oké: van másképp kinéző is (ami nem dupla), de a lényege ugyanaz.:B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák