Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    Na, ma mentem egy karikát kolléga Pug SV-jével. Amellett, hogy a fejidomból biztosan hiányzik pár csavar, meg rezonál a lábtartó része is (motortartó elöregedett? van benne ilyen?), faszán megy, 70-ig tol lineárisan, aztán óra szerint 80ig még feltornázza magát, de ott vége. Hogy GPS szerint ez mennyi, azt még nem néztem, de sokkal jobb így közlekedni, mint a végsebességre ennyit tudó Gulliverrel, csak ott nincs meg ez a nyomaték, meg gyorsulás. Faszán tartotta a sebességet dombnak felfelé is.
    Ami még szar volt, hogy az eladó lekente az ülést, meg a lábtartót is szilikonnal, csúszkáltam össze vissza, még jó, hogy az ülésen van törés. De a lábrész kicsi, nekem kényelmetlen hosszú távon.
    Összességében 90k-t megért, bár kell rá egy kipufogó, mert ebben semmi tompítás nincs, olyan mint egy robikapa, meg új gumik, mert ezek erősen a kopáshatáron vannak már, lassú menetnél nehezebben is fordul a kormány, meg állandóan fel akar állni kanyarban.

    Mondjuk én sem voltam komplett, hazaugrottam cégből a robogóval, ami 50es papíros 125-ös, az összes okmányomért, amit otthon hagytam :DDD De kocsival kétszer annyi ideig tartott volna. Mondjuk, ha kicserélik az 50es órájára a mostanit, akkor ránézésre semmi különbség nem lesz.

Új hozzászólás Aktív témák