Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Hmura #14935 üzenetére

    Mondjuk én speciel 60-ért vettem egy 80-100k-ért kapható telefont, és bocs, de nem szarom a pénzt, így nekem az a 20-40k is sokat számít, neked lehet nem..
    A havidíjam 3500, feltöltősen havi 3000 ugyan úgy ráment(minimum), cserébe ha rosszkor fogyott le, szívhattam a fogam.. Most 20Ft a perc/sms díjam, kártyásan(djuice-nál) 30 volt. Ott 500 forintomba került havonta a net(amit túlszámláztak, ha megugrottam a limitet), itt benne van a havidíjban és nincs túlszámlázási díj(plusz 125 perc is, ami nekem elég).

    A kedvezményt meg ne oszd már le havi lebontásba. Azt egyszerre kapom. Fizetem a havidíjat havonta, és? Azzal károsítanak? Nem, tekintve, hogy amit fizetek, azt használom is, ha nem használnám, nem kellett volna.

    Továbbra sem értem, hogy mért vagyok a buta, ostoba ember, mert aláírtam a hűségszerződést.. :U

    Ha neked meg ez a véleményed a dolgokról, meg az országról, akkor miért vagy még itt? Te nem kötsz hűséget semmire, akkor ne köss. Én(és rajtam kívül sok magyar ostoba ember) meg aláírt, mert úgy látta jónak.

    Most emelnek, azt senki nem szereti, de tekintve a magyar gazdaság jelenlegi helyzetét, örüljünk, hogy többet nem emeltek.. Mellesleg meg párszáz forintot még szvsz ki lehet bírni. Heti egy sörrel kevesebb és megvan..

    Az már más tészta, hogy a tájékoztatás, és a részletek elsunnyogása egy szemét dolog az összes szolgáltatótól, de ha valamit meg akarsz tudni, azt meg is találod. Aki vakon ugrik bele ilyenbe, arra én is azt mondom, hogy meg is érdemelte.
    Amíg meg a szabályok megengedik mindezeket a szolgáltatóknak, addig így is lesz. De továbbra sem érzem, hogy ez feltétlen az ő hibájuk. Tedd szívedre a kezed, és mond azt, hogy te nem használnád ki a kínálkozó lehetőségeket, amik megadatnak neked.. naugye.

    Az meg megint nem megoldás, hogy drága, ne vegyen senki, aztán észbe kapnak, mert akkor ma Magyarországon senkinek nem lenne semmije..

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák