Új hozzászólás Aktív témák

  • bolondember

    MODERÁTOR

    na, ma volt kellemetlen élményem az üszivel - délután egy magasságában hívtam őket, h akkor mizu a w910-zel (lásd még: korlátozások szolgáltatószinten), de a srác azt mondta, h elvileg nem kapható, ő nem találja az árlistán. Tény és való, h csak fél 3kor frissítették az onslájm listát, CSAKÉPPEN ITT már 10 magasságában fenn volt az infó...

    másodszorra, most 5 után újra felhívtam őket, a csajszi azt mondta, fáradjak be egy márkaboltba, ott TALÁN meg tudják mondani... :F
    Aztán rákérdeztem a hűségre, h akkor elvileg rám is ugyanaz az árlista vonatkozik, mint az utcáról beeső újnak (kivéve mondjuk a 12 heti ingyé' hétvégét... :( ), erre a csaj megnézte, h igen, rám csak az "A" vonatkozik... Nem akartam kijavítani, h nem, mert a "B" is, lévén tripla, de ez akkoris kicsit fura... Tehát szerintük menjek be, vegyem meg kitudja milyen korlátozással -jelen esetben- a W910i-t, írjak alá 2 évet, és örüljek, h előfizetőjük lehetek? Végülis... 80ért egy -valszeg- korlátozott telefont, rabsággal. Egy békávé megálló és 85ért full gyári, beavatkozásmentes telefon...

    Nem mondom, kegjobb (számomra, számunkra) tarifája van a pirosaknak, de azért... Ehh. Mindegy, leülök magamtól is. :(

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Új hozzászólás Aktív témák