Új hozzászólás Aktív témák

  • bghistvan

    senior tag

    Üdv sziasztok!

    Egy kis méretű szobában lévő 65C3 Oled tv hangját szeretném megtámogatni valamilyen hangrendszerrel és miközben nézegetem a soundbarokat, elgondolkoztam egy szimpla 2.1 aktív rendszeren is, számításba jöhet az is.
    Mivel itthon van már jó ideje elfekvőben egy nagyon régi Panasonic SA-HT 885 5.1 rendszerem ami anno nagyon szépen szólt, (csak az aktív sub, center és az első kettő hangfal van meg hozzá, távirányító nuku) eszembe jutott, hogy mi lenne ha megpróbálnám ezt a rendszert kiépíteni, azaz kapna két új hangfal dobozt,és plusz egy új ládát az iker sub.......

    Ugye ez egy 5.1 kompakt rendszer volt, klasszikusan a tápkábel ment a ládába, ládából a hangszórók, és a fejegység egy kábellel csatlakozott a ládába, amin keresztül szabályoztam az aktív ládát.

    Kérdésem az lenne megoldható szerintetek ez egyáltalán?
    (tehát új dobozokba hangszórók be +az új ládába subok és az erősítő be,majd hdmi +optikai csatlakozó, és direkt hangszabályozásra opció a régi fejegység kihagyásával a "rendszerből)?

    Tudom kókánynak tűnik, de mielőtt kidobnám a levesbe, gondoltam hátha.... nem képvisel nagy értéket, de tényleg szépen szólt......
    Ha nincs opció rá, akkor kuka és lesz majd soundbar vagy egy aktív 2.1 rendszer.

    Köszi :R

    Aktív láda hátulja. Ez a szett (nincs rajta se HDMI,sem optikai 😀)

  • modflow

    veterán

    Van egy Whirlpool FFB 8458 BV EE mosógépem.
    Egy pénzérme, vagy valami beszorult, és kilyukasztotta a dobot. A külső műanyag valamit, amiben a víz van, végülis nem dob a neve, a dob is ebben van.
    Ezt lehet forrasztani?

    A szerviz szerint nem, vagy annyiért, mint egy új gép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák