Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz rob210 #27970 üzenetére

    Szerintem ennyi pénzből nem is fogsz találni magasabb kategóriás autót, Megane 2 már nem fér bele ennyibe, japán autócsodákból ennyiért nem lesz kényelmesebb, szebb, jobb, biztonságosabb, tehát valamilyen téren biztos visszafele fejlődés lenne, németre ugyanez elmondható, csak ott egy fokkal minden jobb, viszont drágább is, tehát marad a francia, azok közül is csak a M1ph2 jön szóba, vagy a Xsara, nekem ismerősi körben van mindkettő, a Xsara is nagyon jó autó, de én biztos a M-t venném, ha 550 a plafon (vagy ez csak a vételár?), akkor M-et is nehéz lesz, nekem 1 millió volt mindennel együtt a kocsira, és mégis ezt vettem, bármi másnál már nem fértem volna bele, egy Focus-szal is kiestem volna az 1 M-ból.

    Vagy a keretet bővítsd, vagy várj (amennyit a mostani kocsidra költöttél, vagy totál fölösleges volt, és fölöslegeset buksz, amit simán most belerakhatnál az új kocsiba, és akkor nem 550 lenne a kereted, hanem mondjuk 700k, ami gondolom nem kell mondani, de jobb lehetőségeket nyit meg, vagy még használod, és legalább valamennyit visszahoz a rálocsolt pénzből).

    Nehéz a helyzeted, nyilván szeretnéd, hogy legyen klíma, szebb állapotban legyen, így én csak azt a tanácsot tudom adni így egyszerű átgondolás után, hogy M1ph2 1.4 16V, klímával, várva, keresgélve :K

Új hozzászólás Aktív témák