Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz keroatis #16027 üzenetére

    hát én nem tudom, de ha írtad, hogy kompletten ki lett cserélve meg felújítva, megtisztítva az egész rendszer, akkor nem hiszem, hogy gyári selejt másodszorra is, meg utána megint.
    nem értek hozzá, de olyan, mintha nem lett volna kiküszöbölve az eredeti probléma, ami az elsö meghibásodáshoz vezetett, így a többi utána következö új dolgok, felújítás, tisztítás, szinte fölösleges volt.
    lehet, hogy pl a magasnyomású a szar, és küldi a fémreszeléket, az meg elöbb-utóbb meghozza a bajt. szerelöm mesélt ilyet, hogy megcsinálták valakinek a rendszert valahol, kicserélték csak a porlasztókat. utána ment az autópályán ausztria felé, es jött a fémreszelék, valami történt és szépen az ezervalahányszáz Bar lyukat ütött a motorban.. vagy valami ilyesmi, nem értek hozzá, azért nem is tudom normálisan elmondani.

    mindenesetre ez nem normális/selejt dolog szerintem, hogy ennyiszer tönkremegy a rendszer, még akkor sem, ha "kényes" a Delphi rendszer..

    nem lehet, hogy céges autó volt?
    Biker szívott sokat a Scenicjével, de az meg úgy emlékszem taxinak volt használva elötte..

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák