Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    Topikgazda

    válasz _NCT #14836 üzenetére

    igen és mind a kettőnknek 8 szelepes.
    Csak az ővé 1.6 az enyém meg 1.4

    A téli gumikat kifelejtettem azt én is vettem rá, az 32 volt 2 fireston meg 2 infinity.

    Renault power

  • tresh

    addikt

    válasz _NCT #14836 üzenetére

    Jaja M1 :) Hát a szerelős dologgal úgy vagyok hogy amit tudok mindent én meg faterom csinálunk meg rajta de van 2 nagyon jó szerelőm abból az egyik csak francia autókat szerel de vagy 10-15éve így bátran tudom ajánlani plusz nagyon baráti áron és olyan minőségben mintha a sajátját csinálná ez azért nem elhanyagolható. Ja és tőlem is kb 15-20km re van de annyit nekem megér hogy hozzáértő kezek nyúlnak a kocsimhoz:)

    Visszatérve hogy mi van nekem ebben a 150ben : komplett vezérlés csere( kb 27k)hengerfej tömítés,síkólás,olja.szűrők munka díjjal együtt max 30k, 4 db majdnem vadi új goodyear téli gumi, ablaktörlőlapátok,bontott senic bölcső (komplett futóművel, igaz még egy két stabpálca csere kell) új gömbfejek,zsír új gyújtáskábelek+2 db trafó (szutyok sagem kidobva),első szett féktárcsa+pofák (ferodo),sony fejegység+erősítő, ablakmosó szivattyú hirtelen ennyi jutott az eszembe na most ennek a fele mondjuk úgy hogy nem kellett volna cserélni de én jobban szeretem ha tudom ki van cserélve és én csináltam :))

    Ami még hátra van hátsó fékek,váltóolaj ,polenszűrő, stabpálcák meg egy kis kozmetika ja meg a féltengelynél a gumi harangok cseréje amiket már megvettem de lehet ha szétszedem akkor a féltengelyt is felújítom..

    80k km nél került hozzám első tulaj ként az autó most már lassan 96k van benne kevesebb mint fél év alatt de hiba nélkül szeli az utakat úgy néz ki meghálálja a gondoskodást, és ha váltás történik akkor is nagyon fontolgatnám hogy mire ha lenne egy dti coupé ebből a szériából jó állapotban valószínű azt venném.

Új hozzászólás Aktív témák