Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    Sziasztok!

    Hipernet Home csomagban gondolkozok a nagy adatforgalom miatt. A Home M és Home L is opció lehet, igazából nincs nagy árkülönbség közöttük (kb. 1200 ft), viszont nem tudom, hogy melyikkel járok jobban.

    Általánosságban elég lenne az 50 GB, de mi van, ha elfogy ez? Ez a dilemmám. Tegnap voltam bent egy Telenor üzletben (nem partnernél), ott az alkalmazott nem igazán tudta megmondani azt sem, hogy az adatforgalom után lassítanak-e, vagy sem.

    Egyrészt ezeknél a csomagoknál azt írják, hogy böngészés és emailezés korlátlan. Ez mit jelent pontosan? Ezt nem számolja bele az 50 GB-ba? Ha igen, akkor mi számít böngészésnek? Elég gyakran töltök le WeTransferen kisebb, nagyobb fájlokat, illetve felfelé is töltök videókat Facebookra és YouTube-ra a munkám miatt. Ezeket Home M esetén az 50 GB-ba számolja, vagy böngészésbe veszi? Ha utóbbi, akkor mit számol az 50 GB-ba? Torrentet, játékot (pl.)?

    Érdekes, hogy a Telenor üzletben a srác azt sem tudta megmondani, hogy az adatcsomag felhasználása után lassítja-e a sebességet a szolgáltató, vagy sem, ha igen, akkor milyen sebességre lassít vissza.

    Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
    Köszi előre is!

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Viktor0610 #44017 üzenetére

    Ha jól értem, akkor a böngészés 50 GB felett sem kerül lassításra, csak az egyéb szolgáltatások, mind például a letöltés? Ez azért volna fontos, mert alapvetően a munkám nagy része a neten zajlik, viszont fontos néha fel és letölteni bizonyos tartalmakat hozzá.

    A későbbi váltással sem feltétlenül járnék jól, hiszen a mostani 1200 ft különbség helyett ha jól számolom közel 3x ekkora lenne a difi az akciós 50 GB-os és a nem akciós 100 GB-os között, így előfizetéskötés előtt akarom ezt letudni, hogy melyik lenne optimális.

    (#44018) Somatom : Flottába nem feltétlenül lépnék, több volt már amiben voltam, de előnyeik mellett mindnek volt hátránya is. A Telenor kedvezményes áraival elégedett lennék most is, inkább azzal akarom bebiztosítani magam még most. Nem feltétlenül fizetnék többet feleslegesen, azonban azt sem akarom, hogy kifogyjon a net és emiatt később jöjjenek extra költségek.

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák