Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz #15490560 #52389 üzenetére

    ha minden igaz, akkor sma csatlakozós. Van amelyik antenna csak egy sávra jó, míg van ami 800-as és 1800 körüli sávokra is. Ránézésre ezek is kínai antennák, amiket ez az oldal sorol, szóval talán segít a választásban [link]
    Persze arra is figyelni kell, hogy az irányított antenna a torony felé kell nézzen.

    [ Szerkesztve ]

  • Beniii06

    őstag

    válasz #15490560 #52389 üzenetére

    Én csak a második antennáról tudnék beszámolni. Tudni kell, hogy az ilyen antennákra mindent ráírnak, hogy megvegyék és a ráírt dbi az esetek 95%-ában nem valós.
    Azt nem tudom, hogy te hol szeretnéd használni/milyen jelerősséget van most, milyet szeretnél, csak saját példát tudok mondani. Nálam kifejezetten jó a térerő, csak kipróbálásképp vásároltam a sebbesség teszteléséhez/kelleni fog az USB-s wifi dongle-hoz, ha megérkezik az átalakító.
    Az antenna alapvetően nem rossz, MiMo-s, viszont nem vagyok teljesen biztos, hogy 49 dbi-s, hiába a csomagolására is ez volt írva. Az igaz, hogy javított erősségben és minőségben is + SNR is nagyobb lett(sebesség nem sokat változott-alapból jó volt a térerő), viszont azt észrevettem, hogy bizonyos oldalak böngészés esetén valamiért lasabban(1-2 s) tétlenséggel töltött be a belső antennához képest, de utánna nem tapasztaltam semmi negatív változást. Azt is megállapítottam, hogy a B525 belső antennája elég erős, így ha gyenge neked a belső akkor valószínüleg ez a fajta javíthat rajta, ez a best budget opció, viszont ez ilyen lutri.
    Ha tényleg komolyan gondolod az antenna dolgot, akkor neked valami ilyesmire lenne szükséged(városon kívül):[link] vagy [link]
    Városban: érdemes lehet kipróbálni a MiMO miatt, ami kell a sebességhez 4G esetén.

    A másik két antennáról nem tudok nyilatkozni(az első hasonlít az eredetire kinézetre), én az első fajtájúból is rendeltem. kb 900 ft-ért *b*yról, kb még 2 hét mire megjön, de nem várok tőle sokat.

    Ha nem sürgős neked a dolog, akkor írok mikor megjön és leteszteltem.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák