Új hozzászólás Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    sztok,

    én is nagy oakley fan vagyok. eddig 5 db volt. a mostani 4 éve van meg és ingyen kaptam az oakley-tól amcsiban, mert panaszkodtam annak idején, hogy szarok a műanyag keretek. akkoriban 2 eye jacket-em volt és 2 havonta hordtam őket a Mofo-hoz, annak idején még a fehérvári útra, hogy cseréljék a szárakat, mert eltörtek. a mostani is 1 eye jacket. 2. generációs és semmi bajom vele. a lencs gold irridium, a keret sötétzöld. van ezenkívül még 2 szemcsim, de azok eladó sorban vannak. itt is árultam őket a PH!-n nem sok sikerrel. itt azért megnézhetitek őket.

    Monster Dog (white camouflage / grey):
    Bővebben: link

    Five (blue crystal / titanium clear):
    Bővebben: link

    a következő szemcsim amire már gyűjtök, de tuti nem boltban, hanem az ebay-en veszem, mert olcsóbb és az is original (no fake, replika), az egy half jacket XLJ lesz!



    vagy



    lévén, hogy kék szemem van ami borzasztó érzékény az erős fényre muszály a jó minőségű lencse. nekem az oakley jelenti ezt. biztos vannak més szemcsik is amik jók, de nekem ez is tökéletesen mgefelel. főleg vezetéshez, de a mindennapokban az utcán példáúl. mellesleg még qrva jól néznek ki.

    ennyit akartam hozzáfűzni.



Új hozzászólás Aktív témák