Új hozzászólás Aktív témák

  • SpeciCanyon

    újonc

    Néha néha, csak úgy visszaolvasgatok itt a fórumon, random kiválasztok egy blokkot és lapozgatok, nézem a képeket... akad pár viccesebb szakasz is, pl

    Az egyik személyes kedvencem:
    -k1992 nevű tag, aki Lányi Tamás fia, és kiakadt, hogy az apja nem örül, hogy sokan külföldről veszik a szemüvegeket :DDD
    [link]

    Aztán,

    -splitike, aki első kommentben még azt sem tudja, hol vegyen szemüveget, tanácstalan szegény, majd alig egy év múlva már kincseket talál a vitrinjei alján amikről nem is tud... azóta talán az icsiro julis doboza is előkerült..
    [link]

    -tothmisi, itt valami fúzió volt splitikével, tothmisi volt aki 50ért vett 4-5db julist aztán itt meg kérdezte hogy jól járt-e.. aztán egy ip-ről voltak ha jól rémlik.. hasonló írás stílussal, s kb ugyanannyi értelemmel..
    [link]

    Nekem van tippem, ki ő... de hagyjuk inkább :)) úgy is tudja, hogy tudom ;]

    Ez az utóbbi kettő lehet, lehet példa, arra, hogy az ilyen ferrarival mentek azt megvettek mindent, illetve a véletlen egy dobozban talált 10-15 szemüvegek mennyire valósak.. vannak itt akik bújkálnak mint Rákóczi, és ilyenekkel hergelik a népet. Lehet irigykedni, vagy bánkódni hogy ha elmegy valami, de gondolj arra, hogy amid van, lehet hogy sokan arról csak álmodnak, én mindig hálás vagyok amim van és nem bánkódok, ha lecsúszok valamiről, mert tudom, hogy mindenhez tisztán jutottam hozzá, és nem kell rettegnem, hogy jön a jakobinus puttonyszáj :)

    !!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

Új hozzászólás Aktív témák