Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #298 üzenetére

    Én vagy E8x00-at veszek vagy Q6600-ast. 30k a türéshatárom.pontosan így látom én is :R olcsón jót, ha megjelenik a nehalem kora ősszel ezek bőven 20-25K alatt lesznek

    Tudod vannak alapvető gazdasági mutatók, amik erőteljesen AMD ellen szólnak, de kívánom, hogy legyen igazad és alázza a Nehalemet! a fusion az más elvek szerint fog épülni mint a nehalem egy cpu(javított 2magos phenom) és egy gpu(R870) erejét fogja kombinálni 40nm-en, tehát összesen 802 mag(impresszív ;] ) lesz benne, ha ügyesen készítik simán bealázhatja a nehalemet, ráadásul már régóta készítgetik, szal mint laikus úgy látom ha a gpu része is be tud szállni a 800 gyengébb mag azokba a számításokba amit a 2 fő processormag végez akkor nagyon odaverhet az intelre, dehát nem vagyok jós te sem ez egy újfajta technológia sztem többszörözi majd a teljesítményt(mint laikus gondolom ezt) :R , addig kihúzom valami perynnel v quaddal, azt meglátjuk ;)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák