Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz koxx #11500 üzenetére

    Nekem ez van: [link]
    Az első benyomásom az volt, hogy nagyon minőségi. Az anyaghasználatnál és a kidolgozottságnál rögtön érzed, hogy nem egy 10$-os késről van szó.
    Ami meglepett, hogy a nyitó mechanika nagyon erős. Brutál a hangja amikor kipattan a penge. Simán, akadásmentesen működik bár talán az elvártnál kicsit nagyobb erőt kell belevinni ha ki/be akarom nyitni/zárni.
    Egyébként nekem kicsi a kezem de az ultratech tökéletes számomra méret ügyileg. Az utx 85 és az utx 70 már túl kicsi lenne.
    Az M390 minőségi acél. Nagyrészt ezt rakják a Microtech késeibe. Ezzel nekem nincs bajom.

    Valószínűleg a következő kés is Microtech lesz de nem otf. Nagyon szemezek az új Ram Lockos Stitchel csak alig lehet kapni kint is, mert mikor megjelent szinte rögtön el is fogyott. Jó az ára és piszok jól néz ki. Bár alternatívaként a most bemutatott Matrix is vonz de annak még nem tudom az árát. Meglátjuk....

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák