Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz koxx #11506 üzenetére

    Én is Microtech -et akartam először, Ultratech -t. És bár marha jó az M390 acél is, ilyen 150 ezertől induló árért, ami simán tud 200 ezer is lenni, szerintem már nevetséges.. Made in USA ide vagy oda.. Derrogál, ez van.. Ennyiért igenis CPM-Magnacut -ot akarok, de minimum S45VN. Az M390 jóval "törékenyebb", mint ezek, elvileg. A Magnacut meg megkérdőjelezhetetlen "király" mindenben IS. És igen, van Magnacut -os Microtech, de nagyon limitált kivitelben. Én pedig egy OTF Tanto -t szeretnék. Tök véletlen akadtam a Kershaw Livewire tanto verziójára, de szerintem marha jó. Ha rákeresel youtube-on, redditen te is láthatod, hogy mindenhol dícsérik, sőt, többen a Microtech -ek fölé helyezik pl "blade-play" -ben és másban is (olyanok, akiknek ott van a kezében egymás mellett a kettő). Szóval én nem akarlak sem téged sem mást sem le- sem rábeszélni egyikről másikra, de szerintem a Microtech botrányosan túlárazott 150-200 -as árával pl Knifestockon is (és még az is csak szlovák, olcsósított ár...) M390 -nel. Szóval nem sajnálom a pénzt egy fasza cuccra, pl. Spyderco Paramilitary 2 a napi használósom, imádom. Az is iszonyú túlárazott, de még mindig valami minimális módon földhözragadt módon és pl kapok érte S45VN -t meg Spydie minőséget. Szarabb acéllal 2x annyiért 1 Microtech? Hááát... na nem...
    Én nagyon kiváncsian várom mit tud majd a Livewire :B Egyébként én is régóta nézem, mint írtam, sokat olvastam és néztem a témában. Röviden: marha sokat kibír a Microtech és mivel a Kershaw is igazából pont azon az elven működik, szintén made in usa és konkrétan még jobb anyagokból, ezért gyanítom ő is rendben lesz.

Új hozzászólás Aktív témák