Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • letoltobeze

    aktív tag

    válasz letoltobeze #90032 üzenetére

    Alapvetően hosszútávon két fejest szeretnék:
    Egy olyat, ami nagyon-nagyon élethűen adja vissza a felvételeket a hangszerek és az énekesek hangját.
    És egy olyat, amit nagyon-nagyon funny hallgatni.
    Ha egyben lenne a kettő az lenne az igazi, de kicsit azt érzem az eddigi tapasztalataim alapján, hogy ilyen nem nagyon lesz.
    Még egy két gondolat:
    Nekem ez most olyan, mint egy felfedező utazás, egy kaland és élvezem, hogy több fejhallgató "világát" is felfedezhettem. Tehát ez nem teher, hanem kaland most nekem.
    Másik, hogy úgy érzem hogy formálódik is az ízlésem ezáltal. Szóval lehet, hogy egy fejhallgató talán nem tetszene elsőre, de ha meggyőz, akkor lehet jó irányba formál...

  • contaxg

    veterán

    válasz letoltobeze #90032 üzenetére

    Ha a Sundara bejött akkor tényleg jó az Arya, de én már egy Anandával is együtt tudnék élni. Azzal számol,j hogy ha az EU-ba jön a cucc lehet, hogy fizetned kell mindenféle helyi adókat.

    Sennheisernél nagyon megy a marketing szóval osszál mindent kettővel (vagy hárommal). A másik hogy nagyon állejtős tud lenni de nem tudom hogy hosszútávon ez mennyire fárasztó, főleg egy kicsit szárazabb stúdió DAC-kal.

    (lehet, hogy kapok kölcsön egy RM2 ADI2-t a közeljövőben, most már nagyon kíváncsi vagyok rá.)

    TeebyKay
    Minden tiszteletem :R , de nem lenne egyszerűbb vennie egy Fiio uBTR-t? Rádugod a fejesed és BT-os lesz. Egyébként magam is gondolkodom hasonlón, mert vagy egy sérült Mobius-om amit gondoltam párosítok egy Takstarral :D

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák