Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Wolfskin #82773 üzenetére

    woow... :Y tényleg. köszi.
    a képen olyan nagynak tűnt,. mondjuk egy képet se dobot fel a google amin emberen van

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

  • Sinesol

    veterán

    válasz Wolfskin #82773 üzenetére

    Ez a fényes műanyag lehet nem a legmenőbbb, viszont fejes meglepően tartós, tippre vagy 3 éve van meg és gond nélkül birja a strapát, pedig volt, amikor főleg csak ezt hallgattam. Főleg a párna anyaga lett eltalálva, mivel egyrészt kényelmes, másrészt meg ennyi idő alatt sem ment szét, ami nagy szó, mivel többször ennyibe kerülő fejesek párnája fele ennyi idő alatt is szét tud esni. Amugy a belseje az anno 40-50kba kerülő Denon D1001-re épül, a hangja is ennek megfelelő, 40-50k alatt nem sok kihívója akad. Az M40x szerintem a közelébe sem ér, a párnája kényelmetlenebb, nekem szoritott is, nehezebb volt, plusz a hangja is gyengébb volt. A CAl! enyhén mélykiemelt V karakter, testes, meleg, hanggal, ezzel szemben az M40x szerintem kicsit túl sok magasban, plusz a mélyek kb. olyanok, mintha egy ütvefúrót hallgatnál, számomra kifejezetten kellemetlen élmény volt.

    Az olcsobb AKG-ket nem ismerem, Beyerben a Custom One Pro ami tetszett, de az meg 40-50k. Ha jól emlékszem árulnak egy ATH A900x-et is AVX fórumon, lehet azt is érdemes lehet bepróbálni. Plusz kicsivel többért ott a NAD Viso HP50. Ja meg a Sony MDR1A is elég jó, talán 30k körül árulnak is aprón.

    Vezetéknélküli cuccokról sokat nem tudok nyilatkozni, mivel nem igazán hallgatok zenét mobilról, csak azért emlitettem a dolgot, mert amikor még hallgattam, akkor mindig agyamra ment a kábelekkel való bajlódás, ha ujra kéne valami utcara, tuti csak vezetéknélküli jöhetne szóba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák