Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz verybigboy #81088 üzenetére

    Párnacserével tapasztataltom alapján a hangon lényeges változás nem történt, max kényelmesebb lett. Próbáltam az eredetihez hasonlóval, meg azzal a fajtával is, amit már korábban linkeltem (a bőr "keretes" belül bundásat). Utóbbival van jelenleg, de nekem sehogy se jött be a hangja. "Teszkógazdaságos" megoldás, ha kitömöd vattával, úgy jobban elállítódik a füledtől. Ha így szerinted jobb a hangja, akkor érdemes rá költened vastagabb párnát, amúgy szerintem nem. Viszont a nejem tök jól el van vele, mert nem süket szobában van, hallja a gyerekeket és elég hosszú vezetéke van a laptop és a vasaló állvány között Barátok közt-et nézni :D
    Neten van valami modja, kitömték expoxival vagy nemtudommivel, de én nem fogom szétszedni, az biztos.

    (#81095) verybigboy:
    Konkrétan EZT rendeltem.
    Ez a fajta jobb rá. 105mm a méret, ami neked kell. Ilyenből 100mm-eset rajtam fel rá, ez akkor javasolt, ha kis füled van. Fel lehet rá erőltetni, de ebből is a 105mm-es a javasolt.

    Jelentősebb változást forrás cserével értem el vele inkább.

    (#81090) Stauffenberg: Kalocsán ha erre jársz, persze. Viszont a TAD500-as nem tök ugyanaz , mint az AVA400-as, abban kisebb driverek vannak. A TAD500 egy japán belpiacos termék, már nem gyártják, utódja az AVA500-as, ami szintén belpiacos. A TAD500-as hangja amúgy nagyon hajaz az M40X-ére, ezt egyik cimborámmal már teszteltük, csak sokkal kényelmesebb. A 400-as sorozat hangját nem hallottam, de a frekvenciarajzaik alapján nincs bennük annyi basszus, mint az 500-as verzióban.
    +én már cseréltem rajta párnát is, valamint pár hónapja a fejpántjára is vettem ilyen cipzáras borítót. Szóval max a kényelmét tudnád tesztelni.

    Váza és a felépítése viszont szerintem egyezik mindnek, ezért egy próbát szerintem megérne, már csak azért is, mert az ÖSSZES fejhallgató közül, ami volt a fejemen az volt(van) a legkényelmesebb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák