Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz eightykid #47842 üzenetére

    hallgattam a 250-est és a 32-est is, meg az m50x-et is, egyazon cuccról (valami rackes erősítő volt). a 250-es dt770 nagyon tetszett, nem voltak vészesek a mélyek, telt volt a hang, tényleg messze a legjobb volt. az m50x azt hozta, amit otthon: bazisok mély, tompa magas, de nagyon tisztán szólt. a 32-es dt770 meg förtelemesen rosszul: csak dörmögött alul. bár erre itt az okosok azt mondták, hogy az az erősítő, amiről hallgattam, nem erre való, és azért.

    mindenesetre: a 32-esnek műbőr a párnája, a 80-asnak plüss. a 32-esnek rövid a kábele, a 80-asnak meg hosszú. egyébként hangban igen, azt mondják, a 80-asban több kicsit a mély, de sajnos akkor pont olyan nem volt bent, így együtt a hármat nem hallottam ugyanarról a szettről. a fiio q1-ről meg (amit kifejezetten világos hangúnak mondanak) én még bekapcsolt bass állásban sem mondanám, hogy sok a mély, nekem épp jó. bár ugyanerről az m50x-ben kikapcsolt bass állással sok volt a mély. viszont olvastam a 80 ohmosról valami külföldi fórumon, hogy a srácnak pont az volt vele a baja, hogy nem volt benne mély, és már vissza akarta vinni, amikor a boltban rádugták neki valami csöves erősítőre, azzal meg letépte a fejét:D szóval biztos, hogy egy hozzá passzoló erősítővel jó a mélye.

    de ne ez döntsön: hitspace, friendlyhouse, odatelefonálsz, bemész, és meghallgatod. megkérdezed mik vannak, így felpróbálhatod, és eldöntheted. én biztos, hogy nem vennék műbőr párnásat sok hallgatáshoz, mert nyáron halál, de ha meg esetleg erősítőt is veszel, akkor fontold meg a 250-est: azt mondják a legkiegyensúlyottabbnak, igaz, abban meg kevesebb a mély.

Új hozzászólás Aktív témák