Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz #16820480 #53103 üzenetére

    Igazából az a bajom a AKG-val, hogy túl természetes. Szépen szól tényleg, de nekem kevés az alja, és hiányzik egy kis "dögösség" belőle - viszont nem szeretném ha a többi tartomány rovására menne ez, ugyanúgy szeretem a csilingelést hallgatni, mint a lábdob ütéseit. Ezért szeretnék másfele menni, és ha erre lenne egy lépés a DT770, akkor már előrébb vagyok :)

    A következő kérdés pont az lett volna, hogy mi a különbség a változatok között? Árban ugyanannyi mind a három.

    Kitöltöm a listát:

    1.) Otthon
    2.) Zenehallgatás főleg - néha bekerülne a kis stúdiónkba is, főleg ha hosszabb munka van, és nem kényelmes a K240 Studio...
    Zenéből elég változatos amit hallgatok, AC/DC-től kezdve, Disturbeden át, deadmau5-ig minden jöhet, de pl a Kiscsillagot se vetem meg, és a Akkezdet Phiait se.
    3.) 50e
    4.) Nem félek a használttól.
    5.) Circum
    6.) Zárt, esetleg félnyitott
    7.) Fentebb leírtam, a K551 hangja tetszett, csak kevés volt a mély.
    8.) Mindegy
    9.) PC + Xonar U7, utóbbit megtartanám - nagyon kényelmes az egy gombos kimenetváltás :B

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák