Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chosa921

    tag

    Sziasztok!

    Itt van az én kis kivánságom :) remélem nem vagyok telhetetlen. És sikerül találnotok nekem valami jót és szépet ^^

    Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Otthon ill. nagyon néha ( 1 évben 2x kb. ) utcán

    Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?Zenehallgatás/Játék (electro, hip-hop, trance ) a lényeg a mély basszusos zene :P . ( PL EZ A ZENE )

    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 30-50.000 Ft utóbbi a maximum.

    Vezetékes vagy vezeték nélküli?Nekem mindegy csak jól szóljon :D de ha vezetékes akkr min 1,5-2m kábel legyen hozzá,

    Circumaural vagy supraaural? Mindegy.

    Zárt vagy nyitott?Zárt

    Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? Mikrofonos lehetőleg, de ha ezaz egy valami választana el a tökélytől akkor nem fontos.

    Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?Legyen szép tiszta a hangja de ugyanakkor legyen benne basszus rendesen, ne recsegjen nagyobb hangerő hatására.

    Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?Asus Xonar D1-es kártyám van.

    Egyéb kivánság: lehetőleg nézzen ki jól , ne egy natúr fekete füles legyen. gondolok itt pl siberia V2-re vagy beats stuido-ra

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:Peti

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés