Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz kemcso #30352 üzenetére

    Értem, viszont jobban belegondolva számomra még mindig a Pro 80 a legszimpatikusabb, mert igényes, masszív, zárt, jól szigetel, kényelmes és szerintem több zenét is fogok hallgatni, ha van egy jó fejesem és hangkártyám :K

    Dorien - ezért is érzem, hogy ez jobban kell nekem, mint a CAL! , és a könnyűség számomra nem kimondott előny :))

    kammerer - lehet jobb, nagyon sajnálom, hogy nincs itt olyan aki ezeket össze tudta volna hasonlítani.
    Ha nüansznyival jobb is a CAL!, én akkor is a Takstar mellé tenném a voksom az előbb felsoroltak miatt. Lehet megkövezni, de nálam ez fontos szempont :B

    Ha a nomono.hu -nál vásárolok Takstart, akkor is lehet valami OEM -et kapok kézhez, és nem a "kofferes" kiszerelést?

    Nagyon köszönöm a magyarázatot, ezek fényében azt hiszem nekem nem lesz szükségem ~50 ezres fejesre, mivel nem használnám ki. Talán egyszer magával ragad, de egyelőre nekem nem ér meg +30 ezret :N

    "Erről jut eszembe, hogy az eredetileg 50-80ezres árú AKG K511-et mostanában sok helyen lehet kapni 30ezerért"

    Elnézést, de ezt most nem értem :B Ha kiguglizom az árakat rákeresve az AKG K511 -re, akkor 7-8 ezer Ft -os fejhallgatókat dob ki ezen név alatt, nem pedig soktízezreseket :F

Új hozzászólás Aktív témák