Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Gudea #38 üzenetére

    1200NF Jó választás, csak az ára sok, szerintem nem érdemes ennyit rászánni.
    Mindenképpen érdemes használtan vásárolni mert kb. negyed annyiba van a használt CRT mint egy új. Érdemes minél fiatalabbat venni, de igazából nem az számít, hogy mikor gyártották, hanem hogy mennyi üzemórát ment a moncsi, az pedig úgy sem fog kiderülni.
    SZVSZ 3-4 évesnél idősebbet nem érdemes venni. Szerintem használt moncsit csak garival vegyél, mert a kipróbálás alatt szinte biztos, hogy nem jönnek elő a rejtett hibák.

    Ezeket a honor.hu-n láttad? Nem ismerem a céget, de nekem nem tűnnek hozzáértőnek... :U ''10GB vinyó 128RAM 350MHz, az XP-t és a DirektX9-et kényelmesen viszi.'' :DDD

    Mindkét monitor elég jó darab, de kicsit drágán adják, de ha ezekre is vonatkozik a fél év gari akkor elmegy...

    Mindenesetre felhívnám a figyelmedet, hogy ''Sony 500PS- G500'' monitor nem létezik. (Tudom, hogy nem te írtad el...)
    Van SONY 500PS, meg SONY G500. 500PS egy régi darab, ennyiért nem szabad megvenni. G500 viszont az egyik legjobb 21''-os moncsi.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák