Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokoato

    aktív tag

    válasz Gaboman #1217 üzenetére

    Minden full-on,1680x1050-ben,dx10-ben, vsync-el használom a vasat, 60fps, ritkán mikor húzós a harc, leesik 55-re!
    Látom az x2 topikban győzködnek az ellenkezőjéről, én viszont használom a cfx rendszert, de ugy veszem ki, hogy ott sok olyan van aki csak képzeli hogy milyen lehet,elolvastak pár tesztet :DD ,aztán okoskodnak! :W
    Nekem tavaly még 40k volt a sima 4870 1GB.De kenterbe verek egy 5870-est ezzel a rendszerrel,az 5970-et már nem,de sok a gond velük, kiforratlan még,de ez mindig igy van az első szériánál.Inkább legyen ez, mint egy gariztatáson keringő 5970!
    5870 cfx meg marhaság ha az ár/teljesítményt nézzük, biztos fasza, de annyiért?
    De ha valaki egy ilyen szinten teljesítő rendzert össze tud rakni olcsóbban, szójon, szivesen veszem a tanácsokat,én is holtig tanulok! :K
    A lényeg, hogy a Crysis megy mint az állat, más game-nél nem lesz gond! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

    Azért van ott is aki tényleg jókat mond, vagy csak spórolni akar neked, de ha van rá pénzed, vedd meg a 4870 1GB-ost, de csak olyat, se kissebbet, se nagyobbat!

    [ Szerkesztve ]

    ... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés