Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz radi8tor #11462 üzenetére

    Egy targyat barki le tud fotozni, na de erzelmeket megorokiteni...Az teljesen mas teszta. ;)

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • hopehu

    tag

    válasz radi8tor #11462 üzenetére

    Pont a 11466-osnál álltam meg az olvasásban.
    .DLL -el teljesen egyetértek...

    De már nem törlöm:
    Korábban azt írtad: "Azt mondtam neki, ha komolyan akarja csinálni, akkor ne az 500D-hez vegyünk objektíveket."
    Obikat alapvetően nem vázhoz veszünk, hanem feladathoz. Ahogyan előttem is írták az obikat, amik minimum kellenek esküvőhöz. A váz nem lényeges annyira, főleg, amíg teljesen kezdő - BÁR igaz az is, hogy vki más azt írta, hogy nincs az a technikai előny, amit ne lehetne kihasználni. Még ha ez önmagában nem is 100% (ugyanis ha a szertartással tisztában van (szerintem az üvegek, obik mellett az fontos még), akkor mindegy, hogy a váz top vagy csak másodvonalbeli... Azokkal is lehet ugyanolyan minőségű fotót készíteni. Sőt, ahogyan megint más írta, 40d -val is lehet a mai napig is... (jó váz volt, az biztos).
    Szóval alapvetően obik, vakuk (és a többi, amit már írtak), és elszántság. Ha meg beindul a dolog, olyan vázat vehettek, amilyet csak akartok. Azt meg eladjátok használtan vagy megtarjátok emlékbe. Ja, és az obik - bizony-bizony-ahhoz a vázhoz is jók lesznek (hogy ne kössön bele senki: persze EF-S és EF figyelembevételével) :) :)

    A betegségről felesleges beszélni, mert nem abból kell kiindulni, hogy mi van, ha... igenis jobban kell vigyázni olyankor, mert senki sem akar még csak olyan fotóst sem, aki végig tüsszögi a szertartást. Ezeken begyógyszerezés, stb segíthet, hogy azt átvészelje.

    [ Szerkesztve ]

    SC2, Disciples 3 & GT5 and H6 4ever

Új hozzászólás Aktív témák