Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz s7evcsenko #16238 üzenetére

    Hát egy évre előre még nem fizettem, de szerintem nem éri meg.

    Persze, más lenne a helyzet, ha nem osztogatnának mindenféle kuponokat. Akkor még meg is érhetné. Éves előfizu mellé szerintem nem adnak kupont. Meg azt se felejtsük el, hogy én havonta fizettem 6$-t, az éves előfizu meg egyben valami 100-120$. Azért az sem mindegy!

    De igen, így ha azt nézem, nekem kvázi "3 hónapot adtak ingyen", mert az elmúlt időszakban 30$-t fizettem 60 helyett. Mondjuk az is egy jó kérdés, hány bundlit vettem volna, kupon nélkül. :K

    Egyébként ha jobban belegondolsz, mindig a "hűséges" előfizető szívja meg mindennel. A kötelező biztosítást is minden évben újra kell kötni, mert ugye ha nem kötöd újra, akkor drágább lesz. Viszont amit te újrakötéskor látsz összeget, az is azt az összeget látja, aki frissen köt biztosítást. Otthon a Vodafoneupc havonta valami 15 ezer forintot számláz egy majd 20 éves előfizetőnek, tv+net+telefonra. Ha frissen kötnéd ugyanez a csomag, 8000 forintba kerülne.

    Meg ugye a fizetős, szezonpasson kívüli dlc-t is az szívja, aki megjelenéskor megvette a játékot.

    Tl;DR:

    Jelenleg semmi előnyét nem látom az éves előfizunak.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák