Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Darkness #814 üzenetére

    annyira terelsz hogy nekem fáj, aláfutsz a hülyeségekkel a témának és utána annyi se hogy jah tényleg bakkeeeer....de akkor tényleg tisztázzunk.

    "max 80% at tudja leadni a nevleges teljesitmenyenek. bar nem hiszem, hogy ez ilyen hatekony lenne."

    az a 80%-os hatékonyság az nem azt jelenti amit te belemagyarázol azt azért meg kéne érteni. a 80%-os hatásfok azt jelenti hogy a felvett teljesítmény 20%a a tápon jelentkezik mint veszteség, ergo ha 150W-ot vesz fel a konfig akkor 80%-os hatásfok mellett +20% ot vesz fel konnektorból. ez nem zavarja a leadott wattokat mert a 250W nem a felvett teljesítmény, hanem leadott ... sajnos rosszul tudod...
    hogy amikor beindul a gép akkor hiretelen felvesz kicsit többet az tény, de egy 150W-os gép nem fog 170 et sem felvenni főleg mert a vga CSAK terhelésre kezd zabálni a bios post meg nem egy 3d terhelés. szal ki lehetne akasztani csak a bios nem enged annyira extrém tuningot, azzal nem lehet, amit meg bele lehet tenni abban nem lesz para ha 8600gts lesz a vga...mert befér mellé egy odd két hdd meg valami pci-os. esetleg tuner ha durvázni akar.... 150W peak terhelésben nem egy nagy dolog, fullra pakolva 200 alatt marad crysis alatt....

    neked ez a véleményed ami abszolut téves és megalapozatlan. ettől még a tiéd, de annyira büszke nem lennék rá hogy ezt hangoztassam is vagy írott formában másokkal megosszam. ebben a témában inkább olvass sokat, én is azt teszem és nem félek belátni hogy a tesztek nem hazudnak ha megbízható a forrás... és én sem véletlenül koptatom a billt :R

Új hozzászólás Aktív témák