Új hozzászólás Aktív témák

  • [pod]Diablo

    őstag

    az lenne a kérdésem hogy mi leeht akkor a baj hogyha felakartam rakni a php-nukét,és volt egyoldal ahol leírtak minden hogy hogy kell megcsinálni mindent pont uygan úgy megcsináltam,a mysq-t is jól elfogadtaazt is aztán mikor rámentem az oldara ez jött be:[link]Aztán akkor megfodtam és megint fel akartam tölteni a msql-fálj amit kell és már akkor valami hibá észlelet mikor feltöltöttem ez jött be:Szerver:
    Adatbázis:
    Hiba

    Úgy látszik az SQL lekérdezésedben van egy hiba. A MySQL szerver hibakimenete alul látható, ha van ott valami, az segíthet felderíteni a hiba okát

    ERROR: Ismeretlen központozott sztring @ 187
    STR: ://
    SQL: ############################################################
    # A magyar ford�t�st a PHP-Nuke Magyarorsz�g k�sz�tette. #
    # E-mail: support@php-nuke.hu #
    # Web: http://www.php-nuke.hu #
    ############################################################

    #
    # T�bla szerkezet: `nuke_authors`
    #

    CREATE TABLE nuke_authors (
    aid varchar(25) NOT NULL default '',
    name varchar(50) default NULL,
    url varchar(255) NOT NULL default '',
    email varchar(255) NOT NULL default '',
    pwd varchar(40) default NULL,
    counter int(11) NOT NULL default '0',
    radminsuper tinyint(1) NOT NULL default '1',
    admlanguage varchar(30) NOT NULL default '',
    PRIMARY KEY (aid),
    KEY aid (aid)
    ) TYPE=MyISAM

    SQL-kérés:

    ############################################################ # A magyar ford�t�st a PHP-Nuke Magyarorsz�g k�sz�tette. # # E-mail: support@php-nuke.hu # # Web: http://www.php-nuke.hu # ############################################################ # # T�bla szerkezet: `nuke_authors` # CREATE TABLE nuke_authors ( aid varchar(25) NOT NULL default '', name varchar(50) default NULL, url varchar(255) NOT NULL default '', email varchar(255) NOT NULL default '', pwd varchar(40) default NULL, counter int(11) NOT NULL default '0', radminsuper tinyint(1) NOT NULL default '1', admlanguage varchar(30) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (aid), KEY aid (aid) ) TYPE=MyISAM

    MySQL jelzi: Dokumentáció
    #1050 - Table 'nuke_authors' already exists
    Valaki aki ért ehez megtudná mondani hogy mi lehet a hiba?
    Előre is köszi

    [Szerkesztve]

    "Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Új hozzászólás Aktív témák