Új hozzászólás Aktív témák

  • bypass|HUN

    tag

    Na megint elakadtam, win7 ultimate 32bites változatban telepítés végén restart, aztán újraindul a gép, win elkezd dolgozni (a telepítő elindítja a szolgáltatásokat) majd egy hibaüzenet miszerint restartoljam a gépet mert valami error van. Ezt megteszem és kezdődik előlről az egész. Már próbáltam újra telepíteni, de ugyan ez a vége. Nem tudom mi van ezzel, de ha ezt tudom hogy ez "ilyen", bele se kezdek.
    A biosban amit kell bekapcsoltam/kikapcsoltam, a boot sorrendet beállítottam, igazából nem is értem mi a bajság, de valami nem jó...
    Eddig nem kellett enyit tökölni, összedugtam mindent ahova kell, dvd be, install indít, 30 perc és fönt a win7...ennél a "csodánál" meg már 1 napja szarakodok...
    Van valami ötlet, vagy esetleg valami jóféle részletes alaplap ismertető...segítsetek.

    Üdv: bypass

    Ezt írja:
    The computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error.Windows installation cannot proceed. To install Windows, click "OK" to restart the computer, and then restart the installation.

    majd nyomok egy oké-t, aztán ez megy a végtelenségig...

    [ Szerkesztve ]

    "A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

Új hozzászólás Aktív témák