Új hozzászólás Aktív témák

  • Marc71

    csendes tag

    Nos. A mikrofon sajnos igen gyenge. Csak közelről érthető, messziről szvsz használhatatlan. Ha épp nincs más SOS megoldásként - esetleg - kielégítő.
    Viszont tényleg nem egy nagy probléma, egy mini mic használata, a 249 forintos hama tescós mikrofonom kiváló.

    A webkamera viszont nagyon jó, a bolti 3-6 ezer forintos VGA kamerákat veri minőségben, haverok közül nekem van a legjobb "képem" :) .

    Nos nincs EEE 1000-esem, de ami feltűnően remek a wind-ben az eddigi notikhoz képest:

    - hihetetlenül csendes
    - hihetetlenül nem melegszik
    - borzasztó erős a kijelző, kiválóan olvasható napfényben is (persze nem a direkt napsütéssel szemben, de kültéren ilyen olvasható-használható notit nem láttam még)

    Ez azért sokat számít, mert hiába a jobb-szebb-erősebb noti, akár hosszabb akkuidővel, ha kiülsz egy teraszra és meresztgetheted a szemed, mert alig látsz valamit...

    Sajnos az akku idő a nagy hátrány a 3 cellásnál. Ez max 2 óra, normális használatnál. (wifizve netezni erős kijelzővel pl.)
    Esetleg még ki lehet csikarni plusz fél órát ha leveszed a fényt és nem wifizel, max olvasgatsz doksikat.

    Úgyhogy akinek ez az eslő szempont, annak tényleg meggondolandó.

    Viszont ezen kívűl én egyelőre semmilyen más hátrányt nem tapasztaltam!
    Skype, böngésző ezer füllel, hanglejátszók, dokumentumok, háttérben víruskereső, hd-sentinel, stb. taskok is röccenésmentesen futnak, akadásmentesen váltogathatóak.

Új hozzászólás Aktív témák