Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetee(tm)

    aktív tag

    válasz szamó #961 üzenetére

    szal nekem már ilyen notim van. vannak negatív és pozitívumok is a kicsikével kapcsolatban.
    Negatívumok: kijelző, tükröződik, ha rossz pozícióban van a fénnyel szemben
    akku elég rövid élettartamú, mert n csak a 6cellás 4400mA-t kaptam hozzá, de tudtommal mindenki aki ilyet vett

    Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

  • Peetee(tm)

    aktív tag

    válasz szamó #961 üzenetére

    szal nekem már ilyen notim van. vannak negatív és pozitívumok is a kicsikével kapcsolatban.
    Negatívumok: kijelző, tükröződik, ha rossz pozícióban van a fénnyel szemben
    akku elég rövid élettartamú, mert n csak a 6cellás 4400mA-t kaptam hozzá, de tudtommal mindenki aki ilyet vett
    melegedés tegnap volt az első megdöbbenésem mikor kiléptem a F1-es játékból és jelzett a Notebook Hardware Cntrol nevű progi, hogy elértük azt a bizonyos 86°C-os határt, hogy figyelmeztetnie kelljen. ekkor rohadt pipa lttem és legszívesebben kivágtam volna a pi...ba, de inkább ma rendelek hozzá hűtőt, egy jóállásúnak tűnő ZALMAN NC1000-t amelyről semmmit nem tok csak azt hogy Zalman és a gyártó által közölt paramétereket [link]
    néha nagyon hangosan zörgő DVD-RAM, író

    Pozitívmok: erős cpu és gpu,
    numerikus bill, mert én sokat használom
    DVI kimeniti csatlakozó
    kezeli az 5.1-es hangalrendszereket, tehát nem kell külön usb-hangkarit venni, nekem van otthon egy Genius Home Thater hangfalszettem és alaplapi hangkarihoz képest szépen megszólaltatja.
    USB közelsége egymáshoz

    ennyi lenne most így hirtelen... stleg ha valami nem világos, vagy kételyek vannak még benned akkor nyugodtan kérdezz...

    Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Új hozzászólás Aktív témák