Új hozzászólás Aktív témák

  • desolator

    senior tag

    Lenne még egy kérdésem. Van egy hibaüzenet az eseménynaplóban viszont, hogy az egyik postafiók nem tud kiküldeni egy levelet ha jól értem. Viszont lövésem sincs, hogy az üzenet alapján, hogyan tudnám kitalálni, hogy kié a fiók mert csak egy hosszú karakter sort ír a mailbox után:

    The store driver failed to submit event 19737331 mailbox bef91112-e9f0-43e5-aaab-437f2011535f MDB 4f734477-77d9-4fa4-b37f-f583b2079696 and couldn't generate an NDR due to exception Microsoft.Exchange.MailboxTransport.StoreDriverCommon.InvalidSenderException
    at Microsoft.Exchange.MailboxTransport.Shared.SubmissionItem.SubmissionItemUtils.CopySenderTo(SubmissionItemBase submissionItem, TransportMailItem message)
    at Microsoft.Exchange.MailboxTransport.Submission.StoreDriverSubmission.MailItemSubmitter.GenerateNdrMailItem()
    at Microsoft.Exchange.MailboxTransport.Submission.StoreDriverSubmission.MailItemSubmitter.<>c__DisplayClass1.<SubmitNdrForFailedSubmission>b__0()
    at Microsoft.Exchange.MailboxTransport.StoreDriverCommon.StorageExceptionHandler.RunUnderTableBasedExceptionHandler(IMessageConverter converter, StoreDriverDelegate workerFunction).

    Hogyan tudnám kideríteni, hogy melyik fiókkal van itt gond?

    [ Szerkesztve ]

    Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

Új hozzászólás Aktív témák