Új hozzászólás Aktív témák

  • Xine

    csendes tag

    Üdv
    Nos nem cifrázom... mivel sehol sem találtam konkrétan az mp5 lejátszókról nyitott témát ezért nyitottam egyet :D

    A közeljövőben szeretnék venni egy mp5 lejátszót de van pár dolog amit hiába kerestem nem találtam róla érdemben semmit :s
    pl:
    1.
    az mp5 lejátszók bővíthetőek ..nade meddig? és ezeknél is van olyan mint pl a mobiltelefonoknál hogy minél nagyobb a memória mérete annál jobban" belassul" a telefon ,lassabban nyitja meg a dolgokat stb... ?
    2.
    ha pl akarok nézni egy filmet azt megtehetem bármilyen általam felrakott lejátszóprogram segítségével vagy ezekhez külön lejátszóprogramok jók csak ?
    3.
    olvastam hogy a "kijelzőt" úgymond teljesen szabadon alakíthatom és pl nézhetem a dalszöveget zenehallgatás közben is... de lehet pl filmezés közben a hozzávaló feliratot is nézni? esetleg berakni a feliratot mellé,időzíteni saját magamnak ha esetleg el lenne csúszva stb... mint pl. számítógépen a kmplayernél vagy más lejátszóprogramoknál?

    és végezetül még annyit hogy eddig ezt néztem ki ha nem találnék jobbat a 10.000-16000 Ft -os árkategóriában :

    Aigo E895 2GB
    erről szeretném kikérni a véleményeteket hogy szerintetek milyen ,mik az előnyei , hibái
    a válaszokat pedig előre is köszi..

Új hozzászólás Aktív témák