Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz bwoay #8643 üzenetére

    hát igen, már nem egy helyen olvastam, hogy az ipod touch ellen lett szánva, de én valahogy teljesen máshogy látom a dolgot, szerintem az ipod touch elég sokmindenkinek lett szánva, akik zenét is akarnak, trendi lejátszót is, meg alkalmazásokat, meg még ki tudja mit, az x szériát én pedig úgy látom, hogy színtisztán zenebuziknak szánták, akiknek az SQ minden :) van nagy oled kijelzője, az UI-ja kellemesen gyors, látványos, és jól kezelhető, van rajta wifi, youtube app, meg browser is, és még sokkal többminden lehetne is ha bővíthető lenne, de én csak úgy látom, hogy ez az egész körülötte valami mézes bevonat, amivel oda akarják csalni a népet, és amiről az egész cucc igazából szól, az semmi más, mint a zenelejátszás, minnél kiválóbb minőségben. nem is nagyon tudom, hogy mit tudna csinálni a sony, ha valami apple store-al akarna versenyezni, egy önmagában walkman-eken létező rendszer bármilyen jó is, nem lesz az apple ellenfele, akik telefonokkal is ugyanazt nyomatják, hatalmas marketinggel. persze, sony ericsson walkman-ekkel is nyomathatnák ugyanazt, de valahogy én nem érzek benne elég potenciált, hogy megszorongassanak vele egy appstore/itunes méretű dolgot..

    szóval azt mondod, hogy önmagában a Noise Cancelling miatt az S736-ot választanád, dacára a feleakkora tárhelynek? ha tényleg hatékonyan működik, elég jó dolog lehet. valószínűleg mondjuk tényleg inkább a bátyámat kéne kérdeznem ezzel kapcsolatban, vagy külföldi fórumokon rákeresgélni, egy márkán belüli lejátszók valószínűleg közelebb állnak egymáshoz ezen a téren. a 8 giga azért nagy előny lenne, mert jelenleg nagyjából a teljes zenei gyűjteményemnek elég lenne ennyi hely mp3-ban, 4 gigával többször kényszerülnék cserélgetésre, de persze bőven túlélhető annyi tárhellyel is a dolog. alapból szerintem drágább lenne az A728, ezért is gondoltam, hogy jobb vétel.. ezen majd még gondolkozok.

Új hozzászólás Aktív témák