Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz bwoay #8639 üzenetére

    ez az android mennyire biztos infó? egyelőre mondjuk sztem mind1, nem hiszem h visszavinné, főleg emiatt nem, sztem videóra/böngészésre sem akarja kb egyáltalán használni (van mellette bővíthető os-el tapitelefonja úgyis), a zene az egyetlen lényeges szempont, abban meg az android annyit tudna segíteni, hogy kapásból vigyen mindenféle formátumot FLAC-ot is beleértve, de hordozható lejátszón ez azért nem egy annyira lényeges szempont, főleg annak a tudatában, amit az X1050 hangzásáról a legtöbben írnak, nyilvánvalóan sima mezei mp3-akkal. bár kétségkívül jól is jöhetne már ekkora tárhelynél. mindenesetre sztem abszolút kibírható nélküle, FLAC-ot jellemzően azért otthoni rendszerrel lehet megfelelően kihasználni, egy nem utcára szánt fülessel. titkon még abban is bízok, hogy fw frissítés formájában javítanak majd a későbbiek folyamán 1-2 ilyen dolgon.
    ja, a bolt nem talált, bátyám most kint van usa-ban, egy helyi sonystyle-ban vette, az említett boltnál átszámolva nagyjából 20-25k-val olcsóbban, és ez az oka annak is, hogy csak az ő véleményét tudom még közvetíteni, elég távol vagyok tőle helyileg, hogy kipróbáljam :)
    egyébként írt még árakat a többi lejátszóra (sztem kapóra jön nekem, mert a mostani lejátszóm pont megadni látszik magát), a legjobban szóbajövő az S736 és az A728 (A828 csak bt nélkül asszem), mind2 100 usd (~19-20k huf). előbbi mellett szól a noise cancelling, utóbbi mellett a 8 giga (előbbi csak 4). sztem az A728 jobb vétel, lehet h majd berendelek tőle egy olyat, de ez még ráér. van valakinek noise cancellinggel tapasztalata?

  • vili13

    őstag

    válasz bwoay #8639 üzenetére

    Már majdnem bogarat ültettél a fülembe ezzel az androiddal, de szvsz lesz vagy jövő karácsony, mire ebből kijön valami - Japánban, ide meg vagy két év múlva. Engem jobban lázba hozna az X széria egy kisebb, könnyebb, olcsóbb, zajcsökkentőtől és tapiképernyőtől mentesített változata a közeljövőben, de ilyenről nincsenek hírek, és még az X1000 sem ért igazán ide.
    Amúgy a jelenlegi Walkman sorozatok is linux alapúak, és ilyen alapon akár valamivel több formátumot is támogathatnának, meg rugalmasabbak is lehetnének, de mégsem teszik.

Új hozzászólás Aktív témák