Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PHM

    addikt

    válasz .DLL #22411 üzenetére

    Évek óta szívfájdalmam, hogy miért nem lehet egy normális
    lejátszóban olyan funkció, hogy egyszerűen sorban belép a mappákba,
    s az azokban lévő számokat sorban lejátssza.
    Nem, mappa módban mindegyik lestoppol az utolsó szám végén. :W
    Az összes egyéb lejátszási sorrendet odaadnám, ha valamelyik
    lejátszó tudná ezt a funkciót. (Az utolsó ilyen a Transcend T-Sonic 820 volt.)
    Persze a dzsunka lejátszók közül sok így, vagy csak így működik,
    csak hát ott a hangminőség és a megbízhatóság szenved csorbát.

    (#22404) wolfman: A múltkor volt róla szó, hogy tulajdonképpen a Clip+
    billentyűzárja sem használható. egyszerűen kikapcsol tőle a lejátszó.
    Mondjuk ennyi idő alatt már igazán javíthatták volna.

    Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

  • wolfman

    veterán

    válasz .DLL #22411 üzenetére

    Dehogy nincs play all a Clip Zip-ben. Rámegyek hogy pl. external Card és a következő oldal azzal kezdődik, hogy Minden lejátszása. Ekkor minden a kártyán lévő zene elindul vagy egymás után mappánként vagy Shuffle-ben ahogy akarod. Ez a Sportban nincs benne és nagy baklövés. Bár valószínűsítem hogy lesz majd firmware frissítés, de majd mikor?

    Saját megjegyzés: Állítom nektek, hogy minden egyes Sansa készülék szoftverileg vagy talán hardverileg más és más. Ezt azért mondom, mert ahány Sansa készülékem volt eddig (Clip+, Zip, Fuze+, kipróbálva Clip Sport), annyi hiba volt bennük. Most amit visszakaptam Clip Zip garanciába, a menüje gyorsabb lett zenehallgatás közben, viszont ha másolok vagy elveszek zenét az adatbázis frissítés minimum 2 perc! Gondoltam azért mert egy 32gb-os memóriakártyát raktam bele és végig kell pörgesse, de aztán kiszedtem és még mindig 2 perc. MINEK?
    A Clip+-aim vittek minden zenét, most ez a Clip Zip memóriakártyáról hallgatva a zenéket, folyamatosan kiakad. Nem egyedi eset, mert ez már a csere készülék és ez is kiakad (többnyire flac-ot hallgatok). A Fuze+-m RockBox-al is kiakadt állandóan.

    PHM: Az a baj, hogy a Sandisk egyszerűen nem fejlődik. Kiadják az újabb újabb lejátszóikat, de semmi fejlődés nincs bennük, csak kinézetbeli eltérés. Sőt, minden egyes új készüléknél elkövetik ugyan azon hibákat, gyengeségeket, szoftver bug-okat. Föl kéne pofozni a fejlesztő részlegüket, hogy gondolkozzanak már. És a legszörnyűbb, hogy nincs nagyon konkurenciája a lejátszóiknak, talán ezért is sz@rnak bele magasról. A Philipsek tetszenek nagyon, de azok meg nem bővíthetőek, vagy nem viszik a flac-ot amit megint csak nem értek. :(

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák