Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz zgospel #97200 üzenetére

    nincs itt elbeszeles egymas mellett. nincs szukseg definialni. nem a kimotorozas a tema, es ahogy nezem, nem ez volt mindvegig.

    tokeletesen igaz, hogy az emberek tobbsege egy kis szart sem tud kimotorozni. persze erre azonnal ugrik mindenki, hogy nehogymar kis szart vegyen, mert azzal nem lehet biztonsagosan elozni. az eros motorral meg lehet, csak esznel kell legyel. mert kismotornal nem vagy esznel, hogy hogyan, mikor szabad eloznod, meg nem tudod felmerni a helyzetet... de nagymotornal meg igen. szoval ez a nagymotoros dolog hemzseg a logikai hibaktol.

    elsore nagy motort venni szerintem elonytelen.
    nehezebb vele megtanulni motorozni, dragabb, ha elesel. ha nagy erteket kepvisel, gatolni fog a felszabadult motorozasban, es a motorozni tanulasban is.

    most erre lehet azt mondani, hogy nem akarok terden fordulni, blablabla. (mondjuk ennel a kijelentesnel felteszem a kerdest. tudna-e egyaltalan terden fordulni valaha? vagy jon a nemerdekel leszarom , ha valami nagyobb akadaly van elottunk, ami tul nagy falat. volt-e az ilyen ember egyaltalan mar versenypalyan, ahol osszehugyozta magat az adrenalintol, es ugy allitja ezt?)

    szoval az ember azert vesz mondjuk elso, vagy masodik motornak egy 1:1 suly loero aranyu motort, hogy egyeneseben esszel 50 rol 90 re vagy 70 rol 130 ra gyorsuljon, mert fejben dol el, hogy hulye vagy, vagy sem. legalabbis egyelore a nagymotor elsore tamogatok hszeibol nekem ez jon le. foleg amikor hsm 30 loerovel tobbet akar, es kresz paragrafusokat is mellekel. azt peldalul rettento feludules olvasni.

    szerintem ha egy ennyire eros motorja van az embernek, az tanuljon meg motorozni normalisan. meg ha az utcan nem feszegeti a hatarokat, akkor is, mert ha egy balfasz, a hatarok is joval kozelebb vannak.

    Explosión de dos tiempos

Új hozzászólás Aktív témák