Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz csongi #23368 üzenetére

    sosem értettem azokat akik megpróbálják megtanítani a közlekedés többi résztvevőjét a kulturált haladásra...
    az olyan faszokat akik azt se tudják mit csinálnak, jó nagy ívben ki kell kerülni és annyi, eltávolodni a veszélyforrástól.

    láttam már felháborodott motorost akit nem vett észre a volánbusz és majdnem kilapította, az meg ahelyett hogy elmondott volna egy miatyánkot, bevágott a busz elé és elkezdett emberkedni, mutogatni és állóra fékezni a 3 sávos úton a busz előtt... bevallom megfordult a fejemben, ha én vezettem volna a buszt, ezután biztos kivasaltam volna a hülyegyereket ha már elsőre nem sikerült...
    miért hiszi azt néhány tökös legény hogy megtanítja a kalapos suzukist vagy a nyugdíjas öregasszonyt 13 másodperc alatt amíg halálra rémíti és veszélyhelyzetet teremt?
    azt se tudják mi a jobbkéz, a jobbra tartás, a tükörbe nézés, az indexelés, a sávváltás körülnézéssel kombinálva... és nem is azért fogják megtanulni mert kirángatod a kocsiból, hanem sosem fogják megtanulni :|

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák