Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz .mf #19712 üzenetére

    De én már szombaton elkezdek inni:DDD

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • zsolt19900

    őstag

    válasz .mf #19712 üzenetére

    én ezzel úgy vagyok, hogy igen néha tényleg kevésnek tűnik abba a piros karikába írt szám, de voltak pont véletlenek, amikor betartottam és hopp pont kijött elém egy őz, de átszaladt.... ha nem tartom be nem szalad át hanem kopp, és sajnos az is igaz, hogy okés kanyarból kigyorsítva meg itt ott előzvén tényleg nem sok az a km/h de amikor 50 helyett 70nel megy valaki városban és arról kell fékezni akkor megnő az a fékút. Olyan értelemben mondom, hogy ugye ezek a okoskák úgy vélelmezik, hogy ha 50van a karikában és esetleg be is tartják -mivel mint akár én is mindig rászámolok egy tízest :)- akkor nagyobb az esély arra, hogy meg tudok állni, ki tudom kerülni az akadályt, az épp elém bambán kikanyarodó hétvégi sofőrt (nem csak motor elé kanyarodnak ki)....há a még messzevan én meg úgyis gyorsan kikanyarodok mancika....stílusban

    az én fejemben ez lé mindig is a sebességkorlátról :) az meg a másik tészta, hogy pl elengeded a motor szarvát mész 110-120 (90 szabályozásnál) de hopp a visszapillantóba csak-csak befigyel az egy vagy a sokkarikás jármű és csak azért is megelőz me ő marhára siet, amikor mobiltelefonálás közben vezet :(

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák