Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bardi

    aktív tag

    válasz FeZ... #147379 üzenetére

    Egy munkatársnőm 25 éves fiának nincsen jogsija, és nem is akar. Keresztgyerekei közül csak az egyik akar vezetni, és ez csak autó. Szerintem nincsen meg az olyan szintű érdeklődés erre, mint régebben. Amikor dobogókőn zabálok és nézem a többi motorost, nem sok fiatalabb van nálam ránézésre.
    Mondjuk ha azt veszem, én is 30 évesen kezdtem el a motoros jogsit, előtte nagyon pénzem se lett volna rá, meg ugyan ezzel a motorral valszeg megöltem volna már magam, és annyi ésszel biztosan erősebbet veszek kezdéshez :D
    Budapestieknél szerintem a tárolás is eléggé kérdéses, én nem szívesen hagynám az utcán, máshol tárolni meg nem tudnám. Ahhoz valami újépítésű mélygarázsos lakás kéne, de erre még Esztergomban se futja mérnök fizetésből :D Biztos vannak jópáran, akiket ez tart vissza.
    És akkor még ott van, hogy az új motorok ára azonos kategóriában utánanézés nélkül azt tippelem magasabb, szimplán a sok elektronika miatt ami bele került az évek során, a használtakból meg egyre kisebb lesz a kínálat.

    '92 Honda VFR 750

Új hozzászólás Aktív témák