Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Khaosz55 #115413 üzenetére

    Tokeletesen tukrozi, milyen draga egy E jel.
    Egy Tuv vizsgalatre kertem ajanlatot. 1.5-2 milla.

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Khaosz55 #115413 üzenetére

    Ha esetleg megállítanak az az első hogy keresik az E számot a indexbe tükörbe stb

    Hol történik ez? Magyarországon? Mert nekem még a gyári kipufogóban sincs e szám, meg az elmúlt pár évben a közúti ellenőrzés gyakorlatával se találkoztam. Persze senkinek nem mondom hogy tegyen fel olyat amit nem lehet, csak nem látom magam előtt ahogy a borsodi ( én esetemben) polizei keresgéli az e számot az indexemen majd mondja : oké ez megvan, nézzük a visszapillantókat, majd vegyük ki az izzókat mert azon is van E jel, aztán lábtartóban (?) van e E -jel tessékmondani ?( már kíváncsiságból megnézem az indexemben van e egyáltalán E jel, mert én eddig ezzel nem foglalkoztam) És akkor itt jön amit az elején írtam hogy ha elkezdi keresgélni akkor mi van azzal hogy a kipufogómban sincs, pedig gyári ? ( ja és az alis kínaiakat mi tartja vissza attól hogy rányomjanak egy E jelet ? biztos van hamisítvány ebből is)

    Nyilván mikor egy motor karácsonyfaként ki van díszítve aliexpresszes szarokkal, az gyanús lehet, de az enyém 99%-ban gyári, de irányjelzőt cserélnem kellett. Már 2008-ban is az volt a nekem a KTM-en, és ezen is azért van ledes, mert az izzósat kirázza naponta-hetente.

    Fater meg már 2001-ben ledet rakott( ő forrasztott összetört izzó aljába párat) a gyári simson irányjelzőbe, amikor ez még egyáltalán nem volt elterjedve, mert ő akku nélkülire alakította a gépet :C

    (#115362)pakfong megkeresem a vásárlást, kb 2 éve volt

    szerk: ezt vettem: [link] de nem ennyiért, most 5dollár két db és ott az "E jel" benne

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák