Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    olyasmi dolgokat, mint túra plexi ill. plexi magasító stb. stb. csak random keresgéljek az apróban, vagy van valami normális áron árusító weboldal is kishazánkban?

    ezt és ezt találtam, ezek érnek egyáltalán valamit? vagy ezek ténylegesen betöltik azt a szerepet, hogy egy kis suhallatot ráengednek az ember fejére a többit pedig fölötte elviszik?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz -Mosquito- #60815 üzenetére

    túraplekó alatt azt érted, ami második linkemen van? vagy az elsőn? az a nagyobb állítható cuccos?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz -Mosquito- #60823 üzenetére

    hol találok olyasmit? sokkal drágább mint ez a felállás? vagy a nagyon extrém felhasználó mind a kettőt alkalmazza?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz -Mosquito- #60829 üzenetére

    jelenleg vstromnal tartok a keresési listában, szóval ahhoz nézegetem a dolgokat

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz polimorf #60832 üzenetére

    megnéztem az összes -szinte az összes- csavargós videót yt-n :) és láttam, hogy a túravezetőnek is van ilyen toldata, gondoltam akkor nem lehet annyira rossz :D gondolom az benne a jó, ha éppen nem kell és városban cirkál az ember, akkor lehajtja kvázi, hogy esetleg ha bele is zavar akkor ne zavarjon a látómezőbe, aztán ha szükség van rá csak szépen fogja és felhajtja

    valahogy optikára jobban tetszenek ezek a dolgok, hisz ne "éktelenkedjen" már a motoron feleslegesen egy oltári nagy plexi :)

    Moskitó: lenne már motor a nevemen, de amilyen elképzeléseik vannak az eladóknak, találtam majd 1 ill. fél éves hirdetéseket, no mondom írok erre nem, hogy alkuképes lenne az ár, még emelkedett is :D hejhuj mondom (de természetesen a motoron semmi sem változott, szóval se új gumi se semmi ilyesmi), meg hogy én alkudni szeretnék akkor nekem nem eladó, meg látom hogy már hónapok óta fent van és egy tízest engedne el az árából..... nem nem akarom lealkudni a csillagos eged, de amikor én hirdetek bármit is és látom, hogy kell neki, jó helyre kerül ill. tényleg meg is veszi ha közös nevezőre jutunk akkor kéremszépen ne csak én legyek az aki, mint eladó enged, de mint vevő nem "kap" engedményt semmiből sem.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Something_ #60838 üzenetére

    én is imádom azokat akikhez elkocsikazok több tízezer forintot sőt ha már megneznek öt hat motort akkor százezer is megvan, és olyan rejtett hibák derülnek ki, hogy egy jó lelkületű eladó mínusz keccazzal hirdeti meg, nem hogy annyiért

    sajnos nem engedhetem meg azt a luxust, hogy mindenhova elkocsikazok, uram bocsá hogy én vagyok a komolytalan és uzalnivalo ember....

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Something_ #60844 üzenetére

    a logika egyszerű, úgy hívják: őszinteség :) sajnos ez a 80%ban nincs meg, beszélgetek vele fbn, vagy gmailozom stb. stb. kérek róla sok-sok fotót, akár videót, valamelyik már erre sem képes, no erre ajánlatot sem teszek.
    Van a kövi kaszt aki megcsinálja, látszik hogy el akarja adni, de hip-hop kiderülnek, hogy az az eldőlés igazából csúszás, jaj lementem a garázsba és tényleg ott is van még egy-két horzs.... szóval az ilyeneket inkább itt gép előtt csücsülve ajánlatozom le kb-ra beleszámolva, hogy mibe jönne ez nekem javítási költségen és ezt alkudom le, mivel általában ezeket a motorokat is tip-top áron hirdeti az eladó :D amit igazából nem is értek, de mindegy

    ennyi a logika, ha találok egy olyan motort amibe személyesen valóban nincs csalódás stb. stb. ott helyben kezdek el beszélgetni az árról, de ha az az ár normális, akkor nem alkudom le a csillagos eget is és pont

    Czimby: én is mennék ilyen karikákat, de komolyan mondom (és már elkeseredve), hogy amikor a "patika" állapot azt mutatja az eladónak, hogy szigszalaggal van feltéve az index és már előmelegítve várja a helybéli ismerősömet, na az már mindennek a teteje.... szóval ilyenek miatt inkább megkérek valaki (szerencsére akad még segítőkész ember) és inkább neki állom az ezzel kapcsolatos költségeit, mint hogy én luftra kibérelt autóval előre lebeszélt eredetvizsga időponttal hoppon maradjak

    pl volt most is egy cbf600, ooo csak eldőlve volt, meg a család szeme fénye és hogy teljes mértékű az őszinteség erre küld egy képet, bekeretezve elküldöm neki válaszban, hogy az a karc ott mi, hát őőőőőő az őőőő ja igen, na akkor holnap reggel menj már le a garázsba és fotózd körbe, hát igen volt ott máshol is karc karist horzs és még az eladó csodálkozott, hogy elállok a vételtől -850k- kb ennyiért mennek a szép darabok, de legyen még plusz egy 50es, de erre még ajánlatot sem tudtam tenni, mert nem akartam és pont

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    hát ha hiszti az, hogy őszinte embertől szeretnék őszinte motort akkor nevezzük hisztinek :) nekem nyóc'

    de ne akarja már a nehezen megkeresett pénzemet egy olyan ember megkaparintani aki surmó és hazug

    nem nem zavar egy két horzs, nem nem várok szalont, csak akkor ne szalonnak legyen beállítva és ne a képek ill. videó elküldése után derüljön ki, hogy kb húsz sebből vérzik és ekkor még ne az eladónak (mert az ilyent tulajnak nem lehet nevezni) álljon feljebb, hogy én miért szeretném ezt és ezt belealkudni

    nem is várom el, hogy az alsó árszegmensben legyen jó vétel, épp ezért nézetek a közép ill a felső között, de ide ne árazzanak már be olyan gépet aminek az alsóban lenne a helye

    és ha komolytalan ha nem, az ilyeneknek örülök hogy kaptam ill. inkább, hogy kértem képet videót stb. stb. és nem mentem el potyára, hanem majd inkább annak az embernek tudom adni ezt a nem elfecsérelt pénzt, aki valóban egy normális eladó ill. tulajdonosa is volt a gépnek

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    kb egy éve beszélgettünk a váltóolajok lélektanáról :D

    kicserélném, találtam akkoriban és most is megvan ezt a forrást ez jó 5 sebességes kézi váltóhoz? (sajnos váltókódot nem tudok) 1.9pd atj passat b5 az autókocsi :)

    az tévesztett meg, hogy a képen dsg meg dupplakuplung meg ilyesmi van irva, vagy csak a kép lehet a rossz, vagy azért hivjam fel a boltot?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Geresics #65918 üzenetére

    nyem basszus :D

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák