Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz viralmind #19967 üzenetére

    Fura mód nálam a BW-el, de szintén accuweather alappal mutatja a legközelebbi értékeket Kb mintha az időképről venné az adatot ami még mindig a legpontosabb magyar viszonylatban. Nálam azért is lesz más mint nálatok, mert én legeslegkeletebb Magyarországon vagyok, és itt még az időjárás appok is máshogy viselkednek mint a nagyfaluban. (Kevesebb az adatbeküldő pl, és a köpönyeg emiatt szinte csak az 50 km-re levő nagyvárosok adatait képes mutatni. Ami sokszor eltér attól mint ahol tartózkodok.
    Lényeg a lényeg, itt a BW és az accuweather ad a valósághoz legközelebb járó adatokat. Mondjuk én 15 percessel frissítem.
    Másik még a Foreca, nagyon jók annak is az adatai, meg részletesben is jó, csak épp egyetlen egy fehér widgetje van ami nem megy a többi asztali elemhez :(

    Na de hogy kicsit ON is legyek.
    Mint ahogy emlegetitek most, a telocation hálózat alapú helymeghatározás miatt van benne a miui-ban. Na ilyen van CM-ben is - meg szerintem minden romban - csak CM-ben nem ez a telocation van, hanem networklocation. De mivel én a hálózat alapú navigálást kikapcsoltam (ami nem azonos az agps-el!!) így ez az apk nálam fel sem tűnik a futó ppok és az akku használók között sem.
    Egy a kérdés - és ennyiből érdekel a miui világa is ismeretszerzés szinten - hogy a miuiban is van pluszban networklocation apk, és a teloc az csak valmi kínai plusz, vagy egyszerűen csak más a neve és csak a telocation van benne.
    De ha meg csak az van benne akkor lehet nem is kellene kiszedni mert mi van ha valaki mégis akar hálózat alapú helymeghatározást - pl az ilyen hülye barátaim hadd lássák hol vagyok appoknak kell az ilyen - és akkor elég lenne csak egyszerűen kikapcsolni a romban a hálózat alapú helymeghatározást és ugyanúgy nem futna az apk mint CM-ben.
    Vagy miuiban nem így van, kikapcsolt hálózati helymeghatározás mellett is fut nektek a telocation? Erre azért kiváncsi lennék.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák