Keresés

Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Kovidinka76 #18358 üzenetére

    Csinálj egy wipe data-t. Kikapcsolod és úgy kapcsolod be, hogy a bekapcsoló gombbal együtt nyomva tartod a hangerő le gombot. Majd ezt addig tartod amíg a piros Moto logo már megjelent, ekkor elengeded. Ezután bejön egy droid ábra és ekkor megnyomod a hangerő le és fel egyszerre, majd ott wipe data (egy kis idő míg végez) és a végén restart. Eltűnik minden a telefonodról!!!

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • szabof1

    őstag

    válasz Kovidinka76 #18358 üzenetére

    Szia!
    Csináld úgy, mint ennek a leírásnak az 1. lépésében, csak a 2.3.6-os Defy+ full SBF-fel.
    A Defy+ SBF-et (amely nem Defyre szóló SBF - kedves Defy kollégák!) gondolom, innen szedted le: [link]

  • hoktar

    csendes tag

    válasz Kovidinka76 #18358 üzenetére

    Szervusz Sorstársam! ;)

    Sikerült ugyan úgy járnom, mint te. Természetesen Defy+-ról (MB526) egyenlőre hazai fórumokon olyannyira kuss van, hogy csuda. Ráadásul az is nagyon érdekessé teszi a dolgot, hogy ezekre a "csodamasinákra" service ROM-ot raktak fel, azaz még nincs hivatalos gyári "stock" ROM. Heves felindultságomban és lelkesedésemben nekiugrottam recovery menü telepítésének, majd pedig egy másik leírásban szereplő froyon nyugvó főzött rom felrakásának. Kaptam egy jópár tízezer forintos "Gorilla üveges" sötét tükröt. Egy tuti: ne downgradelj! (tudom nem témához tartozik, csak jótanácsként írtam le). Mázlim volt cserét "letudtam ügyezni". Új Defy+-om még a főzött ROM-os topicok közelébe sem engedtem. Elkezdtem az általam szeretett programokat felrakni, beállítani, majd amikor már úgy éreztem minden kerek, akkor készítettem róla egy mentést Titanium Backup-al, amit még a biztonság kedvéért dropboxra is feltöltöttem. Ma egy VCF névkártyát szerettem volna kapcsolatokba importálni. Contact manager... hibával kidobott. Gondoltam sebaj tolok egy Factory Reset-et, had álljon vissza minden gyári beállításra és lepróbálhatom akkor már a Titanium Backup visszaállítási opcióját. És jött a nagyon szeretett hibaüzenet homescreen betöltésekor "The application Home(process com.motorola.home) has stopped unexpectedly. Please Try again." Aztán nyomtam ezerrel a "Force Close"-t, de újra és újra előjött. Gondoltam 'anyukád, nem cseszel ki velem. "VolDOWN+Power"-el indítottam gyári recoveryét, majd ott is toltam egy wipe-ot és egy Factory Reset-et. Ugyan az maradt a helyzet. Na és hogyan tovább? Se moddolt Recovery-m amiből nandroidot vissza tudnék állítani, se semmi! ADB-hez kellene az USB debugging mode. De hogy a töcsbe, amikor nem jutok el a settings-ig, ahol be tudnám kapcsolni? Rókafogta csukafogta. És én is olvastam, csak olvastam és szerencsére rátaláltam a bejegyzésedre kedves "sorstársam". Miért volt haszna? Mert leírtad azt verziószámú ROM-ot amivel már láttam értelmét próbálkozni.

    Migiri-Migiri-Megyek!

  • hoktar

    csendes tag

    válasz Kovidinka76 #18358 üzenetére

    Naszóval mivel vesztenivalóm nem volt kipróbáltam és működött!

    1. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=19973005
    2. letölt az SBF-et
    3. RSD Lite-al felrakod
    4. Legalább annyira örülsz neki, mint most én! ;)

    Motorola Defy+ (MB526) Android 2.3.5-ből nem csinált féltéglát működik rendesen!

    MOTOROLA supportnak meg a kelet európai hanyagsága végett:

    http://www.youtube.com/watch?v=GSP81Che1X0

    Remélem linkelni nem "szabálysértő", ha mégis, akkor nézzétek el nekem új fórumozó lévén.
    Bízom benne tudtam segíteni.

    Migiri-Migiri-Megyek!

Aktív témák