Aktív témák

  • Davebowman

    senior tag

    válasz domerator #23823 üzenetére

    Na! Kicsit én is rápróbáltam a qq launcherre, mond6-om hogy tényleg jó, teccik, DE!!! Mivel kizárólag 1 lapot használok, a zeam tud olyat, hogy 1 lapnál sem lehet jobbra-balra mozgatni, sajna ezt is tudom cibálni, de ez nem nagy baj. Tudja ha valamit letöltöttem és feltelepítettem, szól, a drawer-középső kockája, hogy új app :) most vettemészre y5-nél :) Van miniképes foldere, látom kik vannak benne. Ugyan olyan könnyű, mint a Zeam. Wajk 2.1.6-tal használom, eddig hibamentes. Jó a saját lock-ja is csak az is külön befészkeli magát az appok közé(szeretem a kevés cuccot). Viszont kipróbáltam a qq player-t is, tényleg mindent jáccik, és most jön a qq Browser.... érdemes kipróbálni, gyors, van éjszakai/nappali fényerő, főleg Dominak, akinek nincs autofényerő :K Aztán: A legutóbbiakat elmenti....Ezz naggyon kellett már! Van privát böngészés..asszony elöl a sexoldalak.. és szerintem gyorsabban cacheli az oldalakat a sima böngésző szerintem betölt újra mindent.

    Ja és u.i.: Még mindíg nem fagyott a telefonprogi, mióta kikapcsoltam a zizzenőt belőle. :C

    Vargalex 1.1.7

Aktív témák