Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz x360elite #1604 üzenetére

    Az előzőhöz kapcsolódik még, de későn jutott eszembe.

    Kollektor nincs mindig a helyén, de megidézhető a Kollector's Koin-al ott, ahol először megtaláljuk, viszont ha sokszor használunk Kollector's Koin-t, akkor bizony fogyni fog, erre való a Shoul Thurible Tower Key, amit a 250.000.-es ládában találunk meg ezzel a Towers of Time-ban a jobb felső platformot tudjuk megidézni és ezzel a tower key-el egy Kollektor-os tornyot kell végig vinni a megszerezhető cuccokért, köztük egy Kollektor's Koin-ért, amit minden ilyen key-el megidézett torony végén biztosan megkapunk. Kész. Ismét a kriptába, visszaállítjuk a ládákat (jelen esetben egyet a 250.000.-est) és kezdődik elölről, viszont az a láda elég drága mulatság, erre való a Scavenger's Lock Pick, ez ugyanis nullára csökkenti bármely következő láda nyitási költségét, de csak azét, amelyik pénzel nyílik, a soul-os ládákét nem. Így lehet végtelen Kollektor's Koin-unk.

    Természetesen nem csak így lehet Kollektor's Koin-t szerezni, random is kapunk néha, de ha éppen sehol nincs és nagyon kéne, mert tele vagyunk Trade-el, akkor nagyon hasznos ez az infó.

    Azt nem tudom, hogy Kollektor mindenkinél ugyanott van-e, de én a Goro's Lair-ben találtam meg egy olyan teremben, ahol a berendezés két oldalt egy egy hosszabb asztal és a terem végében pedig egy asztal keresztben. Rajta Raiden és Kung Lao egy egy kalapjával.

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák