Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz atainprison #1563 üzenetére

    Ha az xbox store himihumi oldal akkor oké himihumi oldalról rendeltük mi előrendelők :U ....Mert ott volt 31.000.- a premium, az alap kiadás meg 18.990.-, most meg a kombat pack 12490.-. Számold ki, 500 egész forintot spóroltam 10 hónap alatt, más meg addig használja a 12.000-em. Szuppper, tisztára megérte, hogy nem nálam van a pénz. :C

    De nem is ez számít, hanem a csúsztatások, félinformációk stb.

    Az nem állja meg a helyét, hogy "nem néztem utána". Minek kellett volna januárban utána néznem azon kívül, hogy mik vannak a premium edition-ban? <--- nem túl sok egyéb infó volt. Megjelenési információ meg aztán pláne nem volt.

    A játék megjelenésének napján pedig mindenki találgatott Shang Tsung-al kapcsolatban, amire Boon azt nyilatkozta, hogy jön több egyéb karakterrel egyetemben a kombat pack-ban és az előrendelők 1 héttel a KP megjelenése előtt használhatják Shang Tsung-ot. Szó nem volt arról, hogy több hónapon keresztül tart egy nyüves 6 karakteres megjelenés és CSAK Shang jön 25-én.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák