Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Honkydoo #466 üzenetére

    lemezből olcsóbb, utána porfestés és kész is. Szerintem.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • imibogyo

    veterán

    válasz Honkydoo #466 üzenetére

    A PVC szerintem jó, ha meg tudod oldani a rögzítések fészkét úgy, hogy pár hét, hónap múlva ne töredezzenek ki. CNC-vel szerintem ez nem lesz gond.

    Mit fog tartani az az oldalsó PCI (értsd mekkora felületű kártyát...)?

    Mert ha csak mondjuk valami félmagas valamit (hangkártya, extra hálókártya, firewire kivezetés stb.), akkor állítva is rakhatod, nem fog sokat levenni a szellőzésből, legalábbis nem többet, mint a riser kábel.

    Ha nem félmagas, akkor pedig én az 5,25-ös helyeket vágnám rövidebbre, majdnem egészen a felfogató csavarokig, ott látok még vagy 2-4 centit amit le tudsz faragni. Gondolom nem szeretnéd mind a három helyet teljes hosszúságú cuccal megpakolni. Ha mégis, akkor nem marad más, mint nyújtani a házon azt a 3-5 centit. ;)

    Esetleg még elgondolkozhatsz azon, hogy az 5,25-ös helyek mellé csússzon be a kártya és akkor, ha csak nem valami több-slotos egységről beszélünk, akkor csak pár centit buksz szélességben, viszont ugyanennyit akár rövidíthetsz is a házon. Mert gondolom most ez a felső PCI hely szabja meg a házad hosszát.

    Mekkora táp megy bele és hova szánod, még ez is egy fontos kérdés. Ezért jó legalább gagyi modellekkel feltölteni a házat, jobban látod a méretezésed helyességét. ITT találsz sok mindent, meg persze a Google Warehouse is ott van. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák